Potřebujete poradit? +420 604 355 060

 

Kamenná prodejna Biomiminka je specializovaná prodejna  s dětským sortimentem, ekodrogerií a přírodní kosmetikou (www.biomiminka.cz).  Prodejna sídlí v centru Pardubic, ve Sladkovského ulici 388 a funguje zde od r. 2009 .

Co nabízíme:
   • moderní kalhotkové látkové plenky z přírodních materiálů
   • poradenství a prezentace
   • BIO oblečení pro děti
   • šátky a ergonomická nosítka
   • plenky a oblečení pro nedonošená miminka nebo miminka s nízkou porodní váhou
   • ekologické prací a čistící prostředky pro celou rodinu
   • certifikovanou přírodní kosmetiku pro ženy
   • certifikovanou přírodní kosmetiku pro děti
   • speciální řadu přírodní kosmetiky pro děti i dospělé s atopickým ekzémem, lupénkou
   • ekologické dámské hygienické potřeby – menstruační pohárky, vložky
   • pomůcky a doplňky pro přebalování, kojenecké potřeby
   • pomůcky pro kojící maminky
   • inkontinenční pratelné pomůcky


 

Prodejna dále nabízí: dětský koutek, bezbariérový přístup, individuální přednášky, prezentace, příjemné prostředí a odborné poradenství.

V naší prodejně si můžete osobně prohlédnout sortiment internetového obchodu www.opravdoveplinky.cz a poradit se, co Vám a Vašemu miminku bude vyhovovat.
Nabízíme zde kromě plenek, také ucelenou řadu ekologických pracích a čistících prostředků pro Vaši domácnost. Prací řada je speciálně vyvinuta pro citlivou pokožku nejen dětí, ale i dospělých, obzvláště jsou tyto prací prostředky vhodné pro osoby s problematickou pokožkou. Prací prostředky, které nabízíme, jsou nejen šetrné, ale zároveň velmi účinné a spolehlivé, ráda Vám odborně poradím s jejich výběrem a s jejich správným používáním.

Vzhledem k tomu, že se nabídka moderních látkových plenek neustále rozšiřuje, a různých typů plen a plenkových systémů stále přibývá, není jejich výběr jednoduchý. Ráda Vám, na základě znalostí a zkušeností z praxe, pomohu zorientovat se v široké nabídce a vybrat si plenky přímo „na míru“ Vám i Vašemu miminku. Předvedu Vám, jak se který systém používá, doporučím vhodné kombinace.

Maminkám, které již látkové plenky používají, nabízíme spoustu praktických doplňků a pomůcek k látkovým plenkám, které usnadňují manipulaci s nimi, či pomohou při jejich údržbě. Sortiment mého obchodu stále rozšiřuji o novinky a v současné době zde najdete plenkové systémy většiny předních českých i zahraničních výrobců.

Součástí sortimentu kamenné prodejny je také široká nabídka oblečení z přírodních materiálů, biobavlny, merinovlny a 100% bavlny.

Biobavlna nebo také organická bavlna (z angl. "organic cotton"), je bavlna vypěstovaná bez použití syntetických chemických pesticidů, herbicidů a hnojiv. Místo zemědělských pesticidů se používají přírodní metody. Při zpracování a výrobě výrobků z biobavlny nejsou užívány toxické chemikálie. Při nošení a používání výrobků z biobavlny tak nejsme vystaveni možnému působení chemických residuí.  Oblečení vyrobené z biobavlny podléhá přísným atestům. Rovněž barviva použitá na oblečení z biobavlny jsou přísně testována. Proto je toto oblečení obzvláště vhodné pro malá miminka i pro větší děti s citlivou pokožkou.

Také funkční oblečení z merinovlny, které nabízíme,je velmi vhodné pro miminka a malé děti. Merinovlna je přírodní materiál, který má spoustu mimořádných vlastnotsí - je měkký a hebký na dotek, výborně větrá, má schopnost udržovat tělesnou teplotu, což oceníte u novorozených miminek, která ještě nemají vyvinutou svou termoregulaci, odvádí pot a vlhkost, má antibakteriální schopnosti a neutralizuje tělesné pachy, chrání před UV zářením – přirozený UPF faktor je min.25. Lanolinem impregnovaná vlna odolává vnější vlhkosti .

Dále si u nás můžete zakoupit ergonomické nosítko či šátek na nošení miminka. Nosítka si můžete i zapůjčit domů k vyzkoušení.

Pokud by jste v naší prodejně některý výrobek, o který máte zájem, nenašli, nebojte se na mne obrátit, ráda jej pro Vás obstarám.


Sortiment kamenné prodejny je nabízen za internetové ceny.

Svou objednávku můžete, v případě Vašeho zájmu, zaslat  přes e-shop, z pohodlí Vašeho domova a  zboží si pak můžete odebrat přímo na prodejně. Pokud by jste si nebyli jistí Vaším výběrem či velikostí, nebojte se na mne obrátit, ráda Vám poradím. Naše služby nekončí prodejem, ale zahrnují i odborné poradenství a prezentace nabízeného zboží. Zboží u mne zakoupené, Vám v případě nesprávně zvolené velikosti ráda vyměním.

     

Budu se těšit na Vaši přízeň, bez které by kamenný obchod Biomiminka nemohl vzniknout a věřím, že budete u nás spokojeni.

Bc. Hana Štumpová

BIOmiminka, Sladkovského 388, 530 02 Pardubice

 

OTEVÍRACÍ DOBA KAMENNÉ PRODEJNY:
PONDĚLÍ   -  9-12   13-17
ÚTERÝ       -  9-12   13-17
STŘEDA    -  9-12   13-17
ČTVRTEK  -  9-12   13-17
PÁTEK       -   9-12   13-16
SOBOTA   -   OTEVŘENO PO PŘEDCHOZÍ DOHODĚ
NEDĚLE    -   ZAVŘENO