Potřebujete poradit? +420 604 355 060

Vítejte v on-line obchodě Opravdové plínky. Zde se můžete přihlásit, nebo zaregistrovat jako nový zákazník?

Vítám Vás v obchodě Opravdové plínky, který vznikl proto, aby Vám pomohl zorientovat se v široké nabídce „opravdových“ látkových plen, které jsou k dostání na našem trhu a usnadnil Vám tak výběr Vaší plenkové výbavy.
Prezentacemi, poradenstvím a prodejem v oblasti moderních látkových plenkových systémů se zabývám již od r .2005 a většinu plenkového sortimentu, doplňků i ekologických pracích a čistících prostředků jsem sama vyzkoušela u svých dětí a používám je ve své domácnosti, kterou se snažím vést „ekologičtěji“. V obchodě uplatňuji své vlastní zkušenosti a zkušenosti mých zákaznic.

Zboží, které nabízím v našem on-line obchodě, si můžete přijít prohlédnout osobně do kamenné prodejny BIOmiminka v Pardubicích, ve Sladkovského ulici 388, kde Vám ráda poradím nejen s výběrem Vaší plenkové sady „na míru“. Kamenný obchod funguje od r. 2009.

Nebojte se na mne obrátit s Vašimi dotazy a nejasnostmi, protože naše služby nekončí prodejem Vámi zakoupeného zboží, ale zahrnují i poradenství a konzultace. Pokud by se stalo, že by jste některý výrobek, který Vás zaujal, nenašli v aktuální nabídce e-shopu, kontaktujte mne, je možné že jej máme skladem v kamenné prodejně, případně jej ráda pro Vás, pokud to bude možné, obstarám.

Bc. Hana Štumpová
prezentace, prodej a poradenská činnost v oblasti pratelných plenkových systémů a ekologických pracích a čistících prostředků